Pátek, 2 června, 2023

Nečekejte až vám ji vyrobí! Svou novou Kiu můžete mít už dnes

- Komerční sdělení -aktuality

Netrpělivě čekáte na nový vůz Kia až jej bude možné objednat, a až ta doba přijde, čekací doba je tak dlouhá, že přemýšlíte nad nákupem jiného auta? Nemusíte čekat – Kia Kladno nabízí skladové vozy, které můžete mít již dnes. Jaké modely mají na skladě? Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat. A pokud řešíte nedostatek financí, nelámejte si s tím hlavu, poradí vám, pomohou a vy si svého miláčka můžete odvézt již dnes.

Kia Sportage

Kia Sportage a její pátá generace předčila její předchůdce, a to převážně ze stránky stylistického hlediska. Kia vyrazila vstříc zážitkům v novém kabátě, který si získal i nové logo. Při prvním pohledu na ni vás jistě zaujmou zajímavé světlomety ve tvaru bumerangu, ale také výrazná přední maska, která je doplněna o zajímavý takzvaný tygří nos. Oproti svým předchůdcům má tato Kia více hran, které jsou prodloužené a ladné. Z pohledu rozměrů je tento model mírně větší. Nová Sportage měří 4.515 centimetrů na délku a široká 1.645 centimetrů. Další razantní proměnou prošel samotný interiér, který si získal novou koncepci dvou propojených displejů.

Kia Rio

Odvážná kráska – nová Kia Rio obohatí váš život o nové dobrodružství a zážitky. Její interiér kombinuje chytré propojení s mnoha nejmodernějšími technickými vymoženostmi a všestranností, které si můžete přát. Dále také ergonomie celého interiéru, která podpoří pohodlné cestování. Zadní sedadla také můžete sklopit v poměru 60:40 a vytvořit tak rovnou ložnou plochu.  

Kia Stonic

Kia Stonic je dynamické a vizuálně sportovní auto, které podtrhuje tvarovaná maska chladiče, výrazné světlomety a při pohledu na zadní část auta vás jistě překvapí sklon zadního okna. Za povšimnutí také stojí podběhy kol, které dodávají tomuto modelu na houževnatosti. Stonic bude ideálním partnerem do nepohody, do města i na dálkové jízdy. Na rodinné výlety, za hranice k moři a tak dále.

Kia Ceed

Kia Ceed – auto, ve kterém se budete cítit opravdu komfortně. V modelu GT-line se budete cítit jako na obláčku. Sedačky, ale i přístrojová deska jsou opatřeny měkkými povrchy. Moderní technologie a inovace vám zajistí spojení s vozem, ale i okolním prostředím, a to všechno skrze 10,25” dotykový displej. Užijte si nezapomenutelnou jízdu v jednom z vozů Kia.


Kalkulátor pro nejlevnejší pojištění auta. Najděte to nejvhodnější pojištění v řádu minut!


Previous article
Next article
Před koupí motokufrů hleďte na tyto aspekty

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek