Pátek, 2 června, 2023

I jídelní a barové židle umí být zajímavé a nepřehlédnutelné

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud přijdete do interiéru, kde je všechno „obyčejné a nezajímavé“, nemá jej co oživovat. Naopak, jestliže se dostanete do místnosti, v níž je neotřelý lustr, tapeta na stěně, nepřehlédnutelný obraz nebo stůl s tlustou deskou z masivu, určitě se vám dané zajímavé vybavení vryje do paměti. Díky němu ale působí skvěle i místnost jako celek. Tohle s jídelnou, kuchyní nebo obývákem umí udělat i barové nebo jídelní židle. Stačí jen vybrat ty správné.

Když chcete usednout za bar

Vyvýšené barové stoly se staly součástí mnoha domácností. Není se čemu divit. Sedět za barem a povídat si s partnerem, kamarády nebo širší rodinou, má své kouzlo. A nejen to. Dobře se tady hrají karty i další stolní hry.

Pokud také máte bar nebo jiný vyvýšený typ stolu, určitě si pořiďte pohodlné a zajímavé barové židle. Krásný a povedení design, který lahodí mnoha očím, má kupříkladu barová židle Hawaj CL-3227. Koupit si ji můžete v černé barvě s bílým lemem, nebo v bílé barvě s černým lemem. Aktuálně jsou navíc v akci, a tak je můžete koupit s úsporou až 31 % z původní ceny. Tyto barové židle jsou vyrobeny v prémiové kvalitě, nechybí jim možnost otáčení a jsou bohatě polstrované s potahem z umělé kůže. Zaručuje pohodlí i oporu najednou. Nastavitelná je i výška sedáku, což je velmi praktické. Podstavec tvoří pochromovaná ocel s protiskluzovou úpravou. Židle jsou stabilní a chrání podlahu před poškrábáním. Nosnost je pro většinu postačujících 140 kg.

Útulná a krásná jídelna

I jídelní židle nabízí rozmanitost, aby si vybral každý. Co třeba moderní jídelní židle Hawaj CL-18017 se semišovým povrchem ve světle šedé barvě? Mají zajímavě řešené nohy a jako celek působí velmi moderně. V nabídce jsou i v dalších barvách, a aktuálně je můžete koupit s úsporou 32 %.

Více židlí mnoha barev, stylů a z mnoha materiálů, najdete na www.hawaj.cz.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek